Dergi Hakkında

DUYURU: Laboratuvar Hayvanları Bilimi ve Uygulamaları Dergisi Dergi Park yeni adresine taşınmıştır https://dergipark.org.tr/tr/pub/jlasp 

Laboratuvar Hayvanları Bilimi ve Uygulamaları Dergisi (ISSN 2791-8645), ulusal ve uluslararası düzeyde Türkçe ve İngilizce dillerinde bilimsel niteliklere sahip özgün araştırma makalesi, kitap kritiği (review) ve olgu sunumu yayımlamaktadır.

Hakemli dergidir ve online olarak yayınlanmaktadır. Dergimiz yayın kabulü ve basımı için ücret talep etmemektedir.

Laboratuvar Hayvanları Bilimi ve Uygulamaları dergisi Araştırma ve Yayın etiğine azami önem göstermekle birlikte başvurusu yapılan tüm makaleler ticari intihal belirleme programları ile intihal değerlendirmesinden geçirilmektedir.

Laboratuvar Hayvanları Bilimi ve Uygulamaları dergisi, Laboratuvar hayvanlarının kullanıldığı "Tıp Hekimliği, Veteriner Hekimliği, Diş Hekimliği, Su Ürünleri, Fen Bilimleri, Ziraat, Eczacılık ve benzeri alanlarındaki ulusal ve uluslararası çalışmalarla bilime katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Her yılın Eylül ve Mart ayları olmak üzere yılda 2 sayı çıkarılmaktadır.

Atatürk Üniversitesi, Tıbbi Deneysel Uygulama ve Araştırma Merkezi, Laboratuvar Hayvanları Bilimi ve Uygulamaları Dergisi. E-Mail: jlasp@atauni.edu.tr Tlf: +90 442 344 87 62

Duyurular

Yeni Sayı

Cilt 2 Sayı 1 (2022): 2. Sayı
					Cilt 2 Sayı 1 (2022): 2. Sayı  Gör

Link for full paper

Yayınlanmış: 2022-03-31
Tüm Sayıları Göster

DENEME